Menü
Sepetim
TOPTAN ALIMLAR İÇİN İLETİŞİME GEÇİN

Hakkımızda

BIÇAKCIZADE olarak, Osman Ayabakan öncülüğünde 1990 yılında başlamış olduğumuz bıçakçılık sektöründe yıllardır kalite ve prensiplerimizden ödün vermeden siz değerli müşterilerimiz için çalışmaktan gurur duyuyoruz. 2019 yılında ikinci kuşağa geçmiş olan firmamız aynı kalite anlayışını devam ettirmektedir. Açılmış olduğundan bu yana Bursa Gürsu ilçesinde aynı yerde hizmetlerimize devam etmekteyiz.

Av bıçakları, Çakı çeşitleri, Kasap bıçakları, Mutfak bıçakları ve Endüstriyel bıçak çeşitlerimiz ile ürün yelpazemizi sürekli geliştiriyor ve günümüz şartlarında ihtiyaç duyulan çeşitleri stoklarımızda tutmaya çalışıyoruz.

Vizyonumuz, Geçmişten gelen geleneksel bıçak çeşitlerini ve ustalarını korumak amacıyla yeni nesil üretim ürünlerinin yanında geleneksel sanat anlayışını muhafaza ederek ilerlemektir.
Misyonumuz, her zaman kendimizi geliştirerek ihtiyaç duyulan çeşitleri en uygun fiyatlarda en kısa sürede sizlere tedarik etmeye çalışmaktır. Mutfak ve Endüstriyel ürünlerinin yanında doğa severlerinde ihtiyaç duyabileceği çeşitlilikte kendimizi geliştirmektir.